Kurs pierwszej pomocy - Bydgoszcz i Toruń

Kurs pierwszej pomocy - Bydgoszcz Bydgoszcz jest silnym ośrodkiem handlowym i produkcyjny w Polsce. Występuję tu duża ilość zakładów chemicznych. Tylko duży nacisk na profilaktykę w postaci szkoleń z zakresu pierwszej pomocy może zmniejszyć ryzyko wypadku przy pracy i minimalizacje jego skutków. Bydgoszcz jest również ważnym ośrodkiem wojskowym dla którego posiadamy specjalne oferty dopasowane do zagrożeń na jakie są narażeni żołnierze.

Toruń jest miastem nastawionym na całoroczny ruch turystyczny. Większość .osób przebywających w Toruniu do osoby starsze u których może dojść do nagłego zatrzymania krążenia. Tylko szybkie udzielania pierwszej pomocy przez świadków zdarzenia może zwiększyć szanse na uratowanie danej osoby przed przyjazdu służb ratowniczych.

Nasza firma prowadzi szkolenia w Bydgoszczy i Toruniu od 2012 roku. Doświadczenie w branży szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa zdobywamy od 2005 prowadząc szkolenia wcześniej w Warszawie i Łodzi.

Planujemy głównie prowadzenie szkoleń w następujących miastach Województwa Kujawsko – Pomorskiego: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudząc i Inowrocław.

Oferta szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pierwszej pomocy Kurs podstawowy pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy. W czasie jego trwania uczestnicy ćwiczą układanie poszkodowanych w różne pozycje i resuscytacje na manekinach. Uczestnicy uczą się postępowania w przypadku stanów nagłych jak i biorą udział w pozoracjach ratowniczych z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki nim kursanci mogą zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć je opatrywać. Kurs dostępny jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!


Kurs pediatryczny - pierwszej pomocy dzieciom Kurs pediatryczny / pierwszej pomocy dzieciom

Kurs pediatryczny pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Przeznaczony jest on dla rodziców i opiekunów. W czasie szkolenia uczestnicy poznają różnice wynikające z anatomii i psychologii miedzy udzielaniem pierwszej pomocy dzieciom i osobom dorosłym. Uczestnicy ćwiczą na manekinach niemowlęcych i dziecięcych. Podczas szkolenia omawiane są najczęściej spotykane sytuacje udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Szkolenie dostępne jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów pierwszej pomocy.

Najczęściej prowadzimy szklenia w następujących miastach:Ratea - Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

© Ratea - Kurs pierwszej pomocy w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu