Kurs pierwszej pomocy - Łódź

Kurs pierwszej pomocy - Łódź Łódź jest jednym z największych miast w centralnej Polsce. Krzyżuje się tu wiele różnych szlaków komunikacyjnych o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Dzięki położeniu i utworzeniu najprężniej działającej w całym kraju specjalnej strefy ekonomicznej powstało tu wiele nowych firm. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy Państwo kursy pierwszej pomocy.

Nasza firma prowadzi szkolenia w Łodzi i na terenie Województwa Łódzkiego dla firm i instytucji od 2011 roku. Klientom indywidualnym oferujemy rodzinny kurs pierwszej pomocy dzieciom.Kurs pierwszej pomocy - ŁódźDo tej pory prowadziliśmy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy w następujących miastach na terenie Województwa Łódzkiego: Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki i Skierniewice.

Pierwsza pomoc w komunikacji miejskiej w Łodzi

W ramach poprawy bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców Łodzi wspólnie z "Telewizją M" przygotowaliśmy cykl spotów o pierwszej pomocy, które będą wyświetlane w komunikacji miejskiej. Prezentujemy na nich zasady udzielania pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym jak i najczęściej spotykanych stanów nagłach.

Kurs pediatryczny pierwszej pomocy 12.03.2016

Już po raz drógi organizujemy przy współpracy Centrum Kynologicznego "Psia Niania" kurs udzielania pierwszej pomocy dzieciom 12.03.2016. Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Wsparcia i Rozwoju Rodziny Zielone Wzgórze, ul. Okólna 75, dojazd od ulicy Strykowskiej, niedaleko zjazdu z autostrady Łódź-Warszawa. Koszt szkolenia wynosi 140 zł.

Oferta szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pierwszej pomocy Kurs podstawowy pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy. W czasie jego trwania uczestnicy ćwiczą układanie poszkodowanych w różne pozycje i resuscytacje na manekinach. Uczestnicy uczą się postępowania w przypadku stanów nagłych jak i biorą udział w pozoracjach ratowniczych z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki nim kursanci mogą zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć je opatrywać. Kurs dostępny jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!


Kurs pediatryczny - pierwszej pomocy dzieciom Kurs pediatryczny / pierwszej pomocy dzieciom

Kurs pediatryczny pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Przeznaczony jest on dla rodziców i opiekunów. W czasie szkolenia uczestnicy poznają różnice wynikające z anatomii i psychologii miedzy udzielaniem pierwszej pomocy dzieciom i osobom dorosłym. Uczestnicy ćwiczą na manekinach niemowlęcych i dziecięcych. Podczas szkolenia omawiane są najczęściej spotykane sytuacje udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Szkolenie dostępne jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów pierwszej pomocy.

Najczęściej prowadzimy szklenia w następujących miastach:Ratea - Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

© Ratea - Kurs pierwszej pomocy w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu