Kurs pierwszej pomocy - PoznańKurs pierwszej pomocy - Poznań

Poznań jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Krzyżuje się tu wiele różnych szlaków komunikacyjnych o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Stwarza to bardzo dobre warunki do inwestycji. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy kursy pierwszej pomocy dopasowane do prowadzonej przez Państwa działalności. Na szkoleniach instruktorzy zwracają szczególną uwagę na panujące zagrożenia w miejscu pracy. Szkolenia przez nas prowadzone spełniają wymóg przeszkolenia pracowników z zakresu pierwszej pomocy medycznej.

Kurs pierwszej pomocy dla firm w Poznaniu

Zapraszamy firmy z Poznania i całego Województwa Wielkopolskiego do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na kurs podstawowy pierwszej pomocy z rozszerzeniem o defibrylacje. Proponujemy szkolenie dla grupy do dwudziestu osób w specjalnej cenie 1400 zł brutto płatne na podstawie wystawionego rachunku!

Oferta szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pierwszej pomocy Kurs pierwszej pomocy - Poznań

Kurs podstawowy pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy. W czasie jego trwania uczestnicy ćwiczą układanie poszkodowanych w różne pozycje i resuscytacje na manekinach. Uczestnicy uczą się postępowania w przypadku stanów nagłych jak i biorą udział w pozoracjach ratowniczych z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki nim kursanci mogą zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć je opatrywać. Kurs dostępny jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!


Kurs zaawansowany pierwszej pomocy Ratea - Kurs zaawansowany pierwszej pomocy

Kurs zaawansowany pozwala nabyć umiejętność działania w zespole podczas udzielania pierwszej pomocy i pracy ze sprzętem ratowniczym. Charakteryzuje się bardzo dużą ilością różnego rodzaju pozoracji i ćwiczeń ratowniczych. Przeznaczony jest głównie dla zakładowych grup ratowniczych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów pierwszej pomocy.Najczęściej prowadzimy szklenia w następujących miastach:Ratea - Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

© Ratea - Kurs pierwszej pomocy w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu