Kurs pierwszej pomocy - Warszawa

Kurs podstawowy pierwszej pomocy Warszawa jest jednym z najprężniejszych miast w kwestii edukacji z zakresu pierwszej pomocy. Z racji wielkości, natężonego ruchu i różnego rodzaju produkcji dochodzi tu do dużej ilości wypadków. Teoretycznie w terenie zabudowanym czas dotarcia karetki do poszkodowanego w kodzie pierwszym (najpilniejszym) wynosi osiem minut. Jednak to od podjęcia szybkiego działania w postaci udzielenia pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia decyduje o szansie na uratowanie go w ramach pomocy medycznej.

Nasza firma prowadzi szkolenia w Warszawie i na terenie Mazowsza od początku swojego istnienia. W samej Warszawie przeszkoliliśmy już ponad sto firm i instytucji.

Najczęściej prowadzimy szkolenia w następujących miastach na terenie Województwa Mazowieckiego: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock, Piaseczno, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew i Nowy Dwór Mazowiecki.

Nasz Ośrodek realizuje szkolenia na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Województwa Mazowieckiego. Zapraszamy osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane.

Oferta szkoleń z zakresu pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pierwszej pomocy Kurs podstawowy pierwszej pomocy

Kurs podstawowy pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy. W czasie jego trwania uczestnicy ćwiczą układanie poszkodowanych w różne pozycje i resuscytacje na manekinach. Uczestnicy uczą się postępowania w przypadku stanów nagłych jak i biorą udział w pozoracjach ratowniczych z wykorzystaniem profesjonalnych środków do charakteryzacji urazów. Dzięki nim kursanci mogą zobaczyć jak wyglądają poszczególne urazy i nauczyć je opatrywać. Kurs dostępny jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!


Kurs pediatryczny - pierwszej pomocy dzieciom Kurs pediatryczny / pierwszej pomocy dzieciom

Kurs pediatryczny pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Przeznaczony jest on dla rodziców i opiekunów. W czasie szkolenia uczestnicy poznają różnice wynikające z anatomii i psychologii miedzy udzielaniem pierwszej pomocy dzieciom i osobom dorosłym. Uczestnicy ćwiczą na manekinach niemowlęcych i dziecięcych. Podczas szkolenia omawiane są najczęściej spotykane sytuacje udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Szkolenie dostępne jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów pierwszej pomocy.

Najczęściej prowadzimy szklenia w następujących miastach:Ratea - Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Warszawa

Kurs pierwszej pomocy Łódź

Kurs pierwszej pomocy Poznań

Kurs pierwszej pomocy Bydgoszcz

© Ratea - Kurs pierwszej pomocy w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu